S hrdosťou vám predstavujeme najnovší technický prírastok do našej zbierky zariadení na boj s plošticou posteľnou.

Jedná sa o eloktrostatickú pištol VICTORY ktorá zabezpečí rovnomernú aplikáciu účinnej látky na stenách a predmetoch (postele, štrbiny v posteli, stolíky, obrazy, atď). 

Princíp fungovania je jednoduchý! Čiastočky vody s účinnou látkou sa pri opúšťaní trysky nabijú kladným nábojom a preto sa samy nalepia na aplikovaný materiál. Takto dosiahneme rovnomernú aplikáciu aj na miestach ktoré sú "za rohom".

Pištol sa dá využiť na dezinsekciu ale aj dezinfekciu.

Elektrostatické aplikátory VICTORY

Čo je elektrostatické postrekovanie?

Elektrostatika nie je vynález, je to prirodzený stav. Elektrostatika je proces pridávania elektrického náboja do kvapiek kvapaliny, ktoré sú nastrekované na rôzne typy povrchov. Tým je kvapka elektricky silnejšia ako nastriekaný povrch. Funguje to ako dva magnety, ktoré sú k sebe navzájom priťahované, keď je jeden povrch magnetu viac kladne nabitý ako ten druhý. Aby sme dosiahli vyššiu účinnosť kvapalného postreku, je potrebné zvýšiť elektrostatický náboj postreku a tým dosiahneme väčšiu priľnavosť kvapaliny k povrchu. Účinné ošetrenie trojrozmerných povrchov je vo všeobecnosti možné za použitia technológie kvapalnej adhézie, ako je napríklad elektrostatická úprava. Využívame tento elektrický fenomén odborne a na základe patentov poskytujeme systém pre širšie a bezpečnejšie používanie. Aplikujte akúkoľvek kvapalinu na Vami zvolený povrch a kvapky obohatené o elektrostatický náboj priľnú k povrchu lepšie ako kedykoľvek predtým. Jedinečná technológia umožňuje, aby sa elektrický náboj nanášal do vnútra kvapky namiesto pripojenia na vonkajšiu stranu, ako to robia mnohé iné elektrostatické postrekovače. To umožňuje, aby kvapky vydržali nabité dlhšie a aby sa zabezpečilo plné pôsobenie elektrostatickej technológie. S našim systémom, Vám garantujeme dosiahnutie lepších výsledkov, ako pri využívaní súčasných metód alebo zastaraných nástrojov. Veda elektrostatiky je len jedným z prvkov ošetrenia povrchu. Jednoducho povedané, keď rozprašujete roztok, ktorý je správne nabitý elektrostatikou, riešením je dokonalé a rovnomerne nastriekaný objekt po celej ploche.

Pri aplikácii roztoku, ktorý je nabitý elektrostatickým nábojom, výsledkom je dokonale nastriekaný povrch. Elektrostatika nie je vynálezom, je to prirodzený stav. Využívame tento elektrický jav a poskytujeme patentovaný prenosný systém pre širšie a bezpečnejšie používanie. Elektrostatický kladný náboj vložený do kvapky (na rozdiel od akejkoľvek inej elektrostatickej aplikácie) umožňuje, aby sa kvapka prilepila k povrchu cez katiónovú nálož. Keď sa kvapky dostanú na povrch, vytvárajú rovnomerné rozloženie, pretože udržiavajú katiónovú nálož približne na 2 až 3 sekundy a sú medzi sebou kladne nabité a tým sa odpudzujú.

Prenosnosť elektrostatických rozprašovačov nebola nikdy predtým videná a náš revolučný ručný postrekovač si môžete zobrať všade zo sebou. Sú ľahké a bez šnúrové a dodávame ich v profesionálnom plastovom kufri. Žiadne kompresory, naše postrekovače boli navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najjednoduchšie. Jednoducho naplňte nádrž, zapnite prepínač elektrostatických výbojov a stlačte spúšť. V porovnaní s inými elektrostatickými pištoľami, ktoré sa nachádzajú na trhu, žiadne nedosahujú našu cenu. Naše pištole sú cenovo dostupné a ľahko sa používajú kvôli, všestrannosti a prenosnosti. Kontaktujte nás dnes, ako môžete využiť naše elektrostatické pištole pre Vaše podnikanie. Použitie elektrostatických rozprašovačov umožní rýchlu a účinnú dezinfekciu a dezinsekciu. Je to kvôli elektrostatickému náboju, ktorý umožňuje pokryť skryté a tmavé oblasti, ale tiež umožňuje pokryť veľkú oblasť v malom rozmedzí času. Vzhľadom na typ postreku, ktorý postrekovač vytvorí. Naše postrekovače poskytujú ekologický prístup k dezinfekcii a dezinsekcii z dôvodu ušetreného času, ale aj pri znižovaní množstva použitého roztoku.

JE ČAS NA INOVATÍVNE A TECHNOLOGICKÉ APLIKÁTORY PRI DEZINFEKCII A DEZINSEKCII -VICTORY.

RÝCHLE, BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVANIE.

Cena:

Pištol 750,- bez DPH

Ruksak 1800,- bez DPH

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať! 

fullprofi@fullprofi.sk 

+421907535675